Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingstijden

Indeling_E-F_toernooi_VVR_130515-Model_1.jpg

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Renswoude JO12-1 18.15 - 19.30 Gerben Van Hoevelaken, Aard de Jong, Evert Blaauwendraat
  • 1 Links A
  • -
Renswoude MO9-1 18.15 - 19.30 Paul Overeem, Nico Teunissen
  • 2 Links C
  • -
Renswoude MO9-2 18.15 - 19.30
  • 2 Links D
  • -
Renswoude MO10-1 18.15 - 19.30
  • 2 Rechts B
  • -
Renswoude MO11-1 18.15 - 19.30 Peter Walraven, Gerrit den Hartog, Bert Blotenburg
  • 2 Rechts A
  • -
Renswoude MO13-1 19.30 - 20.45 Arnold van Beek, Gerwin Dekker, Melanie Lagerweij
  • 2 Rechts
  • -
Renswoude MO15-1 19.30 - 20.45 Cheyenne Maat
  • 2 Links
  • -
Renswoude 1 19.30 - 21.00 David Wagensveld, Jack van Holland
  • 1
  • 1
  • -
Renswoude 2 19.30 - 21.00 Henk Vink
  • 1
  • 2
  • -
Renswoude JO14-1 19.30 - 21.00 John van Ginkel, John Doest, Matthias Baan, Jordi Lansing
  • 2 Rechts
  • 3
  • -
Renswoude JO19-1 19.30 - 21.00 Joop Vink
  • 1 rechts
  • 6
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Renswoude JO8-1 18.15 - 19.30 Bart Oosterink, André Willems, Paul Overeem
  • 1 Rechts D
  • -
Renswoude JO9-1 18.15 - 19.30 Danny Leeuwis
  • 1 Links B
  • -
Renswoude JO9-2 18.15 - 19.30 Sanne van de Kooi
  • 1 Rechts C
  • -
Renswoude JO10-1 18.15 - 19.30 Frank van de Haar, Michiel Van De Bor
  • 1 Links A
  • -
Renswoude JO11-1 18.15 - 19.30 Patrick van Manen, Cees Van Den Brandhof
  • 1 Links B
  • -
Renswoude JO13-1 18.15 - 19.30 Gene Noordpool, Johan van Vulpen, Erik van den Berg
  • 2 Links
  • 5
  • -
Renswoude MO17-1 18.15 - 19.30 Berry Hardeman, Roy Hardeman
  • 2 Rechts
  • -
Renswoude JO14-2 19.30 - 21.00 Henri van de Wetering, Remon van de Bovenkamp, John Bruijne
  • 2 Links
  • 4
  • -
Renswoude JO16-1 19.30 - 21.00 Bart van Ginkel, Levi van Essen, Henk Hazeleger
  • 1 rechts
  • 2
  • -
Renswoude VR1 19.30 - 21.00 Rini Werkman
  • 2
  • 10
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Renswoude MO9-1 18.00 - 19.00 Paul Overeem, Nico Teunissen
  • 2 Links C
  • -
Renswoude MO9-2 18.00 - 19.00
  • 2 Links D
  • -
Renswoude MO10-1 18.00 - 19.00
  • 2 Rechts B
  • -
Renswoude MO11-1 18.00 - 19.00 Peter Walraven, Gerrit den Hartog, Bert Blotenburg
  • 2 Rechts A
  • -
Renswoude JO12-1 18.15 - 19.30 Gerben van Rijk, Aard de Jong, Evert Blaauwendraat
  • 1 Links A
  • -
Renswoude JO19-1 18.15 - 19.30 Joop Vink
  • 1 rechts
  • 6
  • -
Renswoude MO13-1 19.00 - 20.00 Arnold van Beek, Gerwin Dekker, Melanie Lagerweij
  • 2 Rechts
  • -
Renswoude MO15-1 19.00 - 20.00 Cheyenne Maat, Henry van Dijk
  • 2 Links
  • -
Renswoude 1 19.30 - 21.00 David Wagensveld, Jack van Holland
  • 1
  • 1
  • -
Renswoude 2 19.30 - 21.00 Henk Vink
  • 1
  • 2
  • -
Renswoude JO14-1 19.30 - 21.00 John van Ginkel, John Doest, Matthias Baan, Jordi Lansing
  • 2 Rechts
  • 3
  • -
Renswoude 3 20.00 - 21.00
  • 2
  • 3
  • -
Renswoude 4 20.00 - 21.00 Henk Hendriksen
  • 2
  • -
Renswoude 5 20.00 - 21.00
  • 2
  • 5
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Renswoude JO8-1 18.15 - 19.30 Bart Oosterink, André Willems, Paul Overeem
  • 1 Rechts D
  • -
Renswoude JO9-1 18.15 - 19.30 Danny Leeuwis
  • 1 Links B
  • -
Renswoude JO9-2 18.15 - 19.30 Sanne van de Kooi
  • 1 Rechts C
  • -
Renswoude JO10-1 18.15 - 19.30 Frank van de Haar, Michiel Van De Bor
  • 1 Links A
  • -
Renswoude JO11-1 18.15 - 19.30 Patrick van Manen, Cees Van Den Brandhof
  • 1 Links B
  • -
Renswoude JO13-1 18.15 - 19.30 Gene Noordpool, Johan van Vulpen, Erik van den Berg
  • 2 Links
  • 5
  • -
Renswoude MO17-1 18.15 - 19.30 Berry Hardeman, Roy Hardeman
  • 2 Rechts
  • -
Renswoude JO14-2 19.30 - 21.00 Remon van de Bovenkamp, John Bruijne
  • 2 Links
  • 4
  • -
Renswoude JO16-1 19.30 - 21.00 Bart van Ginkel, Levi van Essen, Henk Hazeleger
  • 1 rechts
  • 2
  • -
Renswoude VR1 19.30 - 21.00 Rini Werkman
  • 2
  • 10
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!