Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainers

Als zondagvereniging (1946 t/m 1964) hebben wij de volgende trainers gekend:
H. Gerritsen, R. van Kooten, Pindus, J. Schelle, Franssen en A. Dillen.

Trainers zaterdagvereniging:

SEIZOEN TRAINER BIJNAAM UITKOMEND IN
1964-1965 Dillen 3e klasse onderafdeling
1965-1966 Schelle, Moser 2e klasse onderafdeling Utrecht
1966-1967 Van Soest 2e klasse onderafdeling Utrecht
1967-1968 Van Soest 2e klasse onderafdeling Utrecht
1968-1969 Van Soest 1e klasse onderafdeling Utrecht
1969-1970 Van Soest 1e klasse onderafdeling Utrecht
1970-1971 Van Soest 1e klasse onderafdeling Utrecht
1971-1972 Van Soest 1e klasse onderafdeling Utrecht
1972-1973 Dillen 1e klasse onderafdeling Utrecht
1973-1974 J. van de Bovenkamp 1e klasse onderafdeling Utrecht
1974-1975 J. van de Bovenkamp 1e klasse onderafdeling Utrecht
1975-1976 J. van de Bovenkamp 1e klasse onderafdeling Utrecht
1976-1977 G. van de Weerthof 1e klasse onderafdeling Utrecht
1977-1978 G. van de Weerthof 4e klasse KNVB
1978-1979 G. van de Weerthof 3e klasse KNVB
1979-1980 G. van de Weerthof 3e klasse KNVB
1980-1981 W. Bleijenberg 3e klasse KNVB
1981-1982 W. Bleijenberg, B. Inkenhaag  Wim de Kont, Aadje 3e klasse KNVB
1982-1983 H. van Kooten 3e klasse KNVB
1983-1984 H. van Kooten 3e klasse KNVB
1984-1985 H. van Kooten 3e klasse KNVB
1985-1986 T. van Kommer 3e klasse KNVB
1986-1987 T. van Kommer 3e klasse KNVB
1987-1988 T. van Kommer 4e klasse KNVB
1988-1989 J. Bliekendaal 4e klasse KNVB
1989-1990 J. Bliekendaal 4e klasse KNVB
1990-1991 J. Bliekendaal 4e klasse KNVB
1991-1992 J. Bliekendaal 4e klasse KNVB
1992-1993 J. Veldhuizen 4e klasse KNVB
1993-1994 J. Veldhuizen, P van de Ham 4e klasse KNVB
1994-1995 P. van de Ham 4e klasse KNVB
1995-1996 H. Kalk 4e klasse KNVB
1996-1997 H. Kalk 4e klasse KNVB
1997-1998 H. Kalk 4e klasse KNVB
1998-1999 J. Diepenveen 4e klasse KNVB
1999-2000 J. Diepenveen 4e klasse KNVB
2000-2001 J de Haan 3e klasse
2001-2002 J de Haan, J. Veldhuizen 3e klasse
2002-2003 G. Heikamp 4e klasse
2003-2004 G. Heikamp 4e klasse
2004-2005 G. Heikamp 4e klasse
2005-2006 R. Bruxvoort 4e klasse
2006-2007 R. Bruxvoort 3e klasse
2007-2008 H. Epskamp 3e klasse
2008-2009 H. Epskamp 3e klasse
2009-2010 H. Epskamp 3e klasse
2010-2011 A. Morren 3e klasse
2011-2012 A. Morren 3e klasse 
2012-2013 H. Kalk 2e klasse
2013-2014 H. Kalk 2e klasse
2014-2015 H. Kalk 2e klasse
2015-2016 D. Eijlander 2e klasse
2016-2017 D. Eijlander 2e klasse
2017-2018 D. Eijlander, J. van den Heuvel 2e klasse
2018-2019 J. van den Heuvel 2e klasse









Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!