Cookie beleid V.V. Renswoude

De website van V.V. Renswoude is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Trainers

Als zondagvereniging (1946 t/m 1964) hebben wij de volgende trainers gekend:
H. Gerritsen, R. van Kooten, Pindus, J. Schelle, Franssen en A. Dillen.

Trainers zaterdagvereniging:

SEIZOEN TRAINER BIJNAAM UITKOMEND IN
1964-1965 Dillen   3e klasse onderafdeling
1965-1966 Schelle, Moser   2e klasse onderafdeling Utrecht
1966-1967 Van Soest   2e klasse onderafdeling Utrecht
1967-1968 Van Soest   2e klasse onderafdeling Utrecht
1968-1969 Van Soest   1e klasse onderafdeling Utrecht
1969-1970 Van Soest   1e klasse onderafdeling Utrecht
1970-1971 Van Soest   1e klasse onderafdeling Utrecht
1971-1972 Van Soest   1e klasse onderafdeling Utrecht
1972-1973 Dillen   1e klasse onderafdeling Utrecht
1973-1974 J. van de Bovenkamp   1e klasse onderafdeling Utrecht
1974-1975 J. van de Bovenkamp   1e klasse onderafdeling Utrecht
1975-1976 J. van de Bovenkamp   1e klasse onderafdeling Utrecht
1976-1977 G. van de Weerthof   1e klasse onderafdeling Utrecht
1977-1978 G. van de Weerthof   4e klasse KNVB
1978-1979 G. van de Weerthof   3e klasse KNVB
1979-1980 G. van de Weerthof   3e klasse KNVB
1980-1981 W. Bleijenberg   3e klasse KNVB
1981-1982 W. Bleijenberg, B. Inkenhaag  Wim de Kont, Aadje 3e klasse KNVB
1982-1983 H. van Kooten   3e klasse KNVB
1983-1984 H. van Kooten   3e klasse KNVB
1984-1985 H. van Kooten   3e klasse KNVB
1985-1986 T. van Kommer   3e klasse KNVB
1986-1987 T. van Kommer   3e klasse KNVB
1987-1988 T. van Kommer   4e klasse KNVB
1988-1989 J. Bliekendaal   4e klasse KNVB
1989-1990 J. Bliekendaal   4e klasse KNVB
1990-1991 J. Bliekendaal   4e klasse KNVB
1991-1992 J. Bliekendaal   4e klasse KNVB
1992-1993 J. Veldhuizen   4e klasse KNVB
1993-1994 J. Veldhuizen, P van de Ham   4e klasse KNVB
1994-1995 P. van de Ham   4e klasse KNVB
1995-1996 H. Kalk   4e klasse KNVB
1996-1997 H. Kalk   4e klasse KNVB
1997-1998 H. Kalk   4e klasse KNVB
1998-1999 J. Diepenveen   4e klasse KNVB
1999-2000 J. Diepenveen   4e klasse KNVB
2000-2001 J de Haan   3e klasse
2001-2002 J de Haan, J. Veldhuizen   3e klasse
2002-2003 G. Heikamp   4e klasse
2003-2004 G. Heikamp   4e klasse
2004-2005 G. Heikamp   4e klasse
2005-2006 R. Bruxvoort   4e klasse
2006-2007 R. Bruxvoort   3e klasse
2007-2008 H. Epskamp   3e klasse
2008-2009 H. Epskamp   3e klasse
2009-2010 H. Epskamp   3e klasse
2010-2011 A. Morren   3e klasse
2011-2012 A. Morren   3e klasse 
2012-2013 H. Kalk   2e klasse
2013-2014 H. Kalk   2e klasse
2014-2015 H. Kalk   2e klasse
2015-2016 D. Eijlander   2e klasse
2016-2017 D. Eijlander   2e klasse
2017-2018 D. Eijlander, J. van den Heuvel   2e klasse
2018-2019 J. van den Heuvel   2e klasse
2019-2020 J. van den Heuvel   2e klasse
2020-2021 D. Wagensveld   2e klasse
2021-2022 D. Wagensveld   2e klasse
2022-2023 J.  de Zwaan   3e klasse
2023-2024 J.  de Zwaan   3e klasse









Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!